תאורת לד לגינה

מגוון מוצרים רחב של תאורת לד לגינה, נורות ה LED, אינן חדשות וקיימות שנים בתחום התאורה, היתרון המשמעותי בשימוש תאורת לד לגינה הוא חסכון אנרגיה
LIGHT HOUSE מציע לכם מבחר מוצרים, באו והתרשמו!
קיימים סוגים רבים ומגוונים של תאורת חוץ לגינה : גופי תאורה, תאורת לד, שקועי רצפה, דוקרנים, צמודי קיר, ועמודי תאורה.הבחירה בגופי תאורה לגינה נקבעת על פי האובייקט אותו נרצה להאיר.

כיום ההשקעה בעיצוב הגינה הפכה למרכזית, באופן המשלים את העיצוב של הבית באותו קו מנחה.
על מנת לעצב בצורה נכונה את הגינה יש לעשות חישוב תאורה ולשלב מקורות אור וסגנונות גופי תאורה שיתאימו לעיצוב הבית וייתנו את אפקט ההארה הרצוי.

 

לכל אלמנט בגינה יש להתאים את גוף התאורה אותו הוא צריך להאיר. השימוש בתאורת לד לצד היתרונות הגדולים בשימוש בלדים, נעשה נפוץ בשימוש גם בתאורה לגינה.

 

תאורת החוץ של הכניסה לביתנו היא כרטיס הביקור שלנו. בעת תכנון תאורת החוץ יש לקחת בחשבון כיבחשיכה העין רגישה במיוחד לסנוור. כדי למנוע. סנוור לא מומלץ להתקין גוף תאורה עם מקור אור גלוי בגובה העיניים.
שימוש בתאורה חסכונית עם נורת לד הדולקת בכל שעות החשכה, מתאימה לתאורת שלט הבית, לכניסה לבית ולסימון השבילים ומדרגות החוץ.

 

בגופי תאורה מסוג לד נעשה שימוש להאיר משטחי עבודה רחבים וכן להארה נקודתית של עציץ, עץ או אובייקט בגינה.
שימוש תאורת לד לגינה שקועה נעשית לרוב בשביל / דק – גופי תאורה שקועים ברצפה צריכים להיות בעלי עמידות IP65 הגבוהה ביותר ועשויים חומרים איכותיים.

 

השימוש בגופי תאורה מסוג דוקרנים, הננעצים בקרקע נוחים לשימוש וניתן למקם אותם ביחס הנכון לגודל הצמח.
כמות גופי התאורה לגינה משתנה לפי אופי הפעילות וגודל השטח. שבילים ומעברים יוארו באור רחב וחזק. האזור בו נמצא שולחן האוכל יואר בתאורה חזקה ושוטפת כגון פרוז'קטור

עמוד 1 מתוך 41234