תאורת חוץ

תאורת חוץ נועדה להאיר את הסביבה החיצונית של הבית. בעבר הייתה נחשבת תאורת החוץ למותרות – רבים העדיפו להשאיר את הגינה שלהם באפילה ולא להאיר אותה, בעיקר משיקולי תקציב.

תאורת חוץ לגינה

תאורת חוץ לגינה מחייבת טיפול של איש מקצוע שכן מדובר בנושא שאינו פשוט כלל וכלל. התקנת גופי תאורה גינה מצריכה התחשבות בפרמטרים רבים: החל מגודל הגינה, דרך אופי הצמחייה ופרישתה וכלה בתכנון מוקדם של הנקודות אותם יש להאיר.  כל אלו יכולים לבוא לידי ביטוי רק באמצעות תכנון מדוקדק המשלב בין רצון הלקוח לבין האפשרויות שאיש המקצוע מציע. לאלמנט האדריכלי חשיבות מכרעת: אדריכל בעל ידע יבחר את גופי התאורה הנכונים והמתאימים לגינה וידע להעמיד אותם באופן שימקסם את נראות הגינה.

תכנון והתקנת גופי תאורת חוץ

גינה מתוכננת כהלכה תמצה כל שביב אור היוצא מגופי התאורה, בעוד גינה שתוכננה באופן לקוי, תבזבז אור על קירות חשופים או צמחייה שאיננה זקוקה לאור. אם החלטתם ללכת על תאורת חוץ רגילה, וודאו עם הספק כי גופי התאורה שנבחרו הם חסכוניים באנרגיה ו/או עובדים על מתח נמוך, דבר המביא לחיסכון באנרגיה ולהוזלת חשבון החשמל החודשי.

סוגי תאורת חוץ

בשוק ניתן למצוא גופי תאורה רבים המתאימים לתאורת חוץ: לדים, תאורת צמחיה, תאורת הצפה, גופים מוגנים מים ועוד רבים אחרים. הטרנד החדש כיום הוא תאורת חוץ סולארית, שאיננה מצריכה שימוש בחשמל. הנורות נטענות ביום על ידי השמש ומשתמשות באנרגיה שצברו בשעות הערב, בכדי לצבוע את הגינה בצבעים מדהימים. גם אם החלטתם ללכת על תאורת חוץ רגילה, יש לוודא עם הספק כי גופי התאורה שנבחרו הם חסכוניים באנרגיה.

מגוון המוצרים של LIGHT HOUSE תאורה בנושא גופי תאורת חוץ כולל קיר פנסים, תליוני תלייה ועוד. תאורת חוץ אמינה ובאיכות הגבוהה ביותר הגיעו עוד היום להתרשם מאוסף המוצרים הרחב שלנו.

מוזמנים לקרוא בנוסף: ספוטים לפסי צבירה תאורת לד תאורה לבית 

עמוד 1 מתוך 712345...לסוף »