צמודי תקרה

צמודי תקרה – מוצרים רבים של גופי תאורה צמודי תקרה, גופי תאורה הצמודים לתקרה מספקים אור למרחב רב יותר בבית. שילוב מנצח בין תאורה לאווירת הבית .

כאשר אנו נמצאים בביתנו נרצה לשהות במקום נעים ומזמין, כדי שנוכל לבנות את זמן הפנאי שלנו כפי שתמיד חלמנו. את מטרה זו ניתן לחלק לפן הפונקציונלי/תפקודי ולפן עיצובי. אחד הדברים באמצעותם אפשר לשפר את איכות החיים בבית יהיה ע"י הוספת תאורה נכונה ומטיבה בכל מקום בבית. גופי תאורה צמודי תקרה לבית, יכולים יהיו להוות מענה הולם לסוגיה זו. באמצעות נורות צמודי תקרה לבית נוכל אם כך גם לייפות את תקרת ביתנו בפריט עיצובי ומרשים וגם להאיר באופן נכון ויעיל יותר את חלל החדרים בהם הן יימצאו.

אילו סגנונות של נורות צמודי תקרה לבית קיימים וכיצד נוכל לבחור אותם בצורה נכונה 

על מנת לבחור את הסוג הרצוי והראוי של תאורות מהסוג הנ"ל, כדאי כי נחכים קודם במעט על המטרות העיצובים והתפקודיות אותן נרצה לראות בביתנו. כלומר, התקנת גוף שתלבש על הנורה בחדר המטבח, הסלון או כל חדר פנימי אחר, נחשבת משימה פשוטה לכאורה לבחירה. אמנם, עד מהרה נגלה כי דווקא המוצרים הללו אשר אולי מתקיימים מעלינו אין אנו שמים אליהם לב, הם אלו הנותנים עיצובי דומיננטי מאוד.

עובדה זו בלבד די בה כדי שנבין עד כמה חיוני שנקדיש תשומת לב מרבית עד אשר נמצא את הפריטים הנכונים. כדי להתחיל בחיפוש  המדובר כדאי יהיה לנו לבחון כיצד הם נראים כאשר מוטמעים בבתים שונים, דרך אתרי האינטרנט של החברות המציעות אותם לשוק זה.  כשנעשה זאת נגלה די מהר כי ישנו היצע רב המגולם בתצורות שונות של צמודי תקרה לבית מעוצבים. במקרים בהם נרצה סיוע ממוחה בעל ניסיון, כדאי לנו יהיה למצוא מעצב/ת בתים שידעו  לנתב אותנו לקנייה חכמה.

הסיבה כי מהלך זה (הנראה מהצד כפשוט לביצוע) דורש התערבות מקצועית הינה כי לגופים המותקנים על תקרות הבית ישנה השפעה נוספת כגון פיזור נכון של אור, השלמת העיצוב הכללי של החדר בהם תמוקם, תחזוקה שוטפת (הצטברות לכלוך וכו') לאורך הזמן. לכן חשוב כי תמיד נקדיש את תשומת הלב החיונית גם בעת מדובר על פריט עיצובי קטן אך חשוב…

מוזמנים לקרוא בנוסף: מנורות תלייה, תאורה לבית 
עמוד 1 מתוך 212